POKAL ALPE-ADRIA 2004

 

              URADNI REZULTATI / OFFICIAL RESULTS                     

 

                     SLALOM                                   

 

 

                           K1 MLADINKE / K1 WOMAN JUNIOR                        

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1   5 PUHAN Kaja           SLO   54  148.81  (2)    4  146.72  (1)     353.53          

   2  11 MOZETIΘ Nika         SLO   56  141.71  (1)    8  147.83  (2)     353.54       0.01

   3   4 STOCK Molly          USA   56  155.44  (3)   58  173.40  (4)     442.84      89.31

   4   8 NEE Ashley           USA  112  135.21  (4)    8  191.51  (3)     446.72      93.19

   5   6 ROBINSON Paris       USA  162  175.75  (7)  158  148.00  (5)     643.75     290.22

   6   9 MIHELIΘ Nina         SLO  108  189.04  (5)  206  222.68  (6)     725.72     372.19

   7   2 JAKLIΘ Anja          SLO  218  241.90  (8)  266  201.56  (7)     927.46     573.93

 

 NISO STARTALI 1. TEK / DID NOT STARTED 1st RUN :  2

       3 ZALAZNIK Manja       SLO                                                          

      10 KRAGELJ Urška        SLO                                                         

 

 NISO STARTALI 2. TEK / DID NOT STARTED 2nd RUN :  1

       7 SVOLJŠAK Katja       SLO  158  144.55  (6)                                        

 

 ODSTOPILI 2. TEK / DID NOT FINSHED 2nd RUN :  1

       1 LAKOVIΘ Tina         SLO  310  316.73  (9)                                       

 

 

 

                         K1 MLADINCI / K1 MEN JUNIOR                         

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1  48 ARTELJ Simon         SLO       123.96  (2)    6  117.10  (1)     247.06          

   2  40 OBID Matic           SLO    2  121.48  (1)    4  122.78  (3)     250.26       3.20

   3  46 BROVINSKY Gregor     SLO    8  118.07  (4)    4  126.74  (5)     256.81       9.75

   4  42 MRAK Luka            SLO    6  138.52  (8)    2  124.64  (2)     271.16      24.10

   5  31 ALBREHT Martin       SLO    4  130.07  (5)    4  141.97  (7)     280.04      32.98

   6  43 LESJAK Matic         SLO   12  131.88  (7)    6  135.89  (6)     285.77      38.71

   7  30 HURD Eric            USA   52  118.00 (16)    6  123.61  (4)     299.61      52.55

   8  24 TALJAT Sašo          SLO    8  150.52 (13)    2  144.06  (8)     304.58      57.52

   9  44 POWELL Rick          USA    4  121.12  (3)   54  131.94 (16)     311.06      64.00

  10  33 MRKOCI Marko         CRO    8  144.58 (11)    2  157.10 (12)     311.68      64.62

  11  27 BOŽIΘ Luka           SLO   52  131.72 (17)    4  148.36 (10)     336.08      89.02

  12  38 KOVAΘIΘ Alen         SLO   14  140.90 (12)   58  133.95 (18)     346.85      99.79

  13  35 ŽBOGAR Nejc          SLO    8  133.80  (6)   62  144.65 (19)     348.45     101.39

  14  41 MALAŠIΖ Tibor        CRO   12  140.00 (10)   60  147.54 (20)     359.54     112.48

  15  26 ŠUŠTAR Anže          SLO    6  160.76 (15)    6  212.08 (23)     384.84     137.78

  16  37 SLAPŠAK Luka         SLO  108  133.95 (24)    6  140.22  (9)     388.17     141.11

  17  21 CUBEJ Tomaž          SLO  104  150.71 (27)    4  152.47 (11)     411.18     164.12

  18  39 POBERAJ Jure         SLO  110  118.72 (21)   58  125.29 (15)     412.01     164.95

  19  23 LENARΘIΘ Peter       SLO  110  126.94 (22)   58  118.50 (13)     413.44     166.38

  20  28 LESJAK Jakob         SLO   62  142.31 (19)   58  154.00 (21)     416.31     169.25

  21  25 LEBAN Lovro          SLO  102  139.67 (23)   54  134.08 (17)     429.75     182.69

  22  17 KUK Rok              SLO   60  135.55 (18)   54  189.28 (26)     438.83     191.77

  23  18 BERLOT Anej          SLO  108  174.53 (29)   12  165.37 (14)     459.90     212.84

  24  32 MAVRIΘ Domen         SLO   12  150.95 (14)  156  142.87 (28)     461.82     214.76

  25  47 LEVINSON Isaac       USA    8  143.58  (9)  156  163.12 (29)     470.70     223.64

  26  15 KOLAR Tim            SLO   62  181.57 (25)   12  228.02 (25)     483.59     236.53

  27  36 BALAŽIΘ Goran        CRO  104  233.77 (30)    4  213.63 (22)     555.40     308.34

  28  29 LENARΘIΘ Jure        SLO   58  163.50 (20)  206  141.62 (30)     569.12     322.06

  29  14 LESJAK Jernej        SLO   60  188.29 (26)  154  214.91 (32)     617.20     370.14

  30  13 SIMON Anže           SLO   62  193.18 (28)  202  160.10 (31)     617.28     370.22

  31  22 TOMAŽIΘ Filip        SLO  458  149.21 (31)   64  166.95 (24)     838.16     591.10

 

 

 

 

 

 NISO STARTALI 1. TEK / DID NOT STARTED 1st RUN :  3

      19 ΘERNE Jernej         SLO                                                          

      20 KOZOROG Urban        SLO                                                         

      34 GERSTENBERGER John   USA                                                         

 

 ODSTOPILI 1. TEK / DID NOT FINSHED 1st RUN :  1

      45 WATSON John          USA                    152  104.84 (27)                     

 

 NISO STARTALI 2. TEK / DID NOT STARTED 2nd RUN :  1

      16 IHAN Jakob           SLO  504  206.82 (32)                                       

 

 

 

                         C1 MLADINCI / C1 MEN JUNIOR                         

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1  59 SAVŠEK Benjamin      SLO    8  127.06  (2)    8  127.21  (1)     270.27          

   2  57 KULOVEC Aljaž        SLO       127.42  (1)    2  160.22  (5)     289.64      19.37

   3  54 GLUMAC Goran         CRO    6  142.96  (4)    6  146.21  (3)     301.17      30.90

   4  52 MIKŠA Marko                54  160.70  (8)   10  138.28  (2)     362.98      92.71

   5  55 FRAKER Benn          USA    8  137.33  (3)  102  134.19  (9)     381.52     111.25

   6  58 LEWIS Chad           USA    6  156.94  (5)   58  177.19  (8)     398.13     127.86

   7  56 EICHFELD Casey       USA   50  140.98  (6)  102  135.66 (10)     428.64     158.37

   8  50 ŠVAB Gregor          SLO  110  141.51  (9)   62  161.55  (6)     475.06     204.79

   9  61 LOMAS Nick           USA   62  146.64  (7)  158  128.41 (11)     495.05     224.78

  10  60 SALAMON Siniša       CRO  202  156.47 (11)    4  152.72  (4)     515.19     244.92

  11  53 MIROSLAV Sven        CRO  160  176.33 (10)  160  165.02 (12)     661.35     391.08

 

 ODSTOPILI 1. TEK / DID NOT FINSHED 1st RUN :  1

      51 ZVER Marcel          SLO                      2  222.52  (7)                     

 

 

 

                       C2 MLADINCI / C2 MEN JUNIOR                         

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1  63 OVEN                 SLO   62  149.25  (1)   56  150.56  (1)     417.81          

         JAKLIΘ                                                                           

   2  64 JANEŽIΘ Anže         SLO   56  222.90  (2)   60  163.72  (2)     502.62      84.81

         JANEŽIΘ Jure                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            K1 ΘLANICE / K1 WOMAN                            

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1  73 SEMERADOVA Vanda     CZE    6  122.89  (2)       126.42  (1)     255.31          

   2  71 MOZETIΘ Nina         SLO    2  131.92  (3)    2  127.68  (2)     263.60       8.29

   3  68 GASPARD And Marie    FRA    2  125.34  (1)    4  132.65  (3)     263.99       8.68

   4  67 MALI Jana            SLO    6  153.38  (4)       141.23  (4)     300.61      45.30

   5  70 HOŠKOVA Katarina     CZE   54  122.46  (5)  156  122.11  (5)     454.57     199.26

   6  69 JOHN Rebbca          GBR  212  166.87  (6)  502  143.85  (6)    1024.72     769.41

 

 NISO STARTALI 1. TEK / DID NOT STARTED 1st RUN :  1

      72 MALI Nada            SLO                                                         

 

 

 

                              K1 ΘLANI / K1 MEN                              

 

UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1 103 KRALJ Dejan          SLO        99.65  (1)       101.54  (1)     201.19          

   2  95 NOLIMAL Andrej       SLO       100.98  (2)       101.81  (2)     202.79       1.60

   3  89 KAUZER Peter         SLO       105.92  (3)       103.92  (4)     209.84       8.65

   4  90 KUDER Aleš           SLO       106.92  (5)       105.95  (5)     212.87      11.68

   5 101 MARUŠIΘ Fedja        SLO    4  103.52  (6)       109.76  (8)     217.28      16.09

   6 100 KOBES Tomas          CZE       106.88  (4)       111.40 (10)     218.28      17.09

   7  85 WALCZAK Frederic     FRA    2  111.28 (11)       110.03  (9)     223.31      22.12

   8  99 NORTON Sam           AUS       108.24  (7)    4  111.60 (14)     223.84      22.65

   9  79 ALBREHT Marko        SLO    2  110.99 (10)    2  111.11 (12)     226.10      24.91

  10  98 LEVESQUE Pierre      CAN    4  110.47 (13)       114.49 (13)     228.96      27.77

  11  94 HUDETZ Harald        AUT    2  119.91 (16)    2  107.39  (7)     231.30      30.11

  12 102 NATMESSNIG Herwig    AUT    4  126.26 (21)       102.66  (3)     232.92      31.73

  13  76 PETERLIN Janoš       SLO       122.51 (17)    6  106.94 (11)     235.45      34.26

  14  81 WAKELING Tom         GBR    4  111.32 (14)       125.17 (17)     240.49      39.30

  15  87 OVΘAK Žiga           SLO    8  114.93 (18)    6  112.94 (16)     241.87      40.68

  16 104 KODELJA Uroš         SLO   50  106.12 (23)    6  101.47  (6)     263.59      62.40

  17  96 DAVIS Nathan         CAN    2  110.98  (9)   52  103.42 (19)     268.40      67.21

  18  92 KOBES Ian            CZE    4  109.51 (12)   50  107.64 (20)     271.15      69.96

  19  93 BOURLIAUD Pierre     FRA       117.00 (15)   56  112.50 (21)     285.50      84.31

  20  82 MEGLIΘ Jure          SLO   58  119.41 (25)    6  112.66 (15)     296.07      94.88

  21  78 SCHMID Gerhard       AUT    6  117.91 (20)   50  129.36 (24)     303.27     102.08

  22  84 PAXTON Dafydd        GBR    2  121.67 (19)   58  124.50 (25)     306.17     104.98

  23  86 CURSON Connor        CAN   58  128.88 (27)    4  126.59 (18)     317.47     116.28

  24  80 HASTINGS John        CAN   54  113.92 (24)   58  117.85 (23)     343.77     142.58

  25  83 ZALOKAR Žiga         SLO   58  132.85 (28)   52  117.92 (22)     360.77     159.58

  26  97 LYONS Sam            CAN       108.77  (8)  156  123.97 (27)     388.74     187.55

  27  75 STOKLASA Matic       SLO    8  139.31 (22)  106  175.74 (28)     429.05     227.86

  28  88 FILZWIESER Manuel    AUT  104  151.55 (29)   54  135.29 (26)     444.84     243.65

  29  77 SCHMID Mathias       AUT   58  126.22 (26)  304  120.00 (29)     608.22     407.03

 

 NISO STARTALI 1. TEK / DID NOT STARTED 1st RUN :  2

      91 TERDIΘ Miha          SLO                                                          

     105 MOLMENTI Daniele     ITA                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              C1 ΘLANI / C1 MEN                              

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1 124 STEVANOVIΘ Dejan     SLO    2  121.16  (3)       108.07  (1)     231.23          

   2 116 ZAKRAJŠEK Jošt       SLO    6  114.91  (1)    4  118.08  (3)     242.99      11.76

   3 121 GEBAS Vitezslav      CZE    6  115.20  (2)    4  126.68  (7)     251.88      20.65

   4 110 BISELX Thomas        FRA    4  124.80  (6)    2  122.35  (5)     253.15      21.92

   5 122 FUCHS Leopold        AUT    2  123.45  (5)    6  123.49  (6)     254.94      23.71

   6 117 HRADILEK Vaclav      CZE    8  134.12  (8)    6  127.43  (8)     275.55      44.32

   7 109 ΘIVΘIJA Marko        SLO    6  117.84  (4)    8  146.89 (11)     278.73      47.50

   8 123 AMASON Eric          USA       147.93  (9)   10  134.60  (9)     292.53      61.30

   9 114 LABARELLE Pierre     FRA   56  125.46 (13)    4  113.10  (2)     298.56      67.33

  10 113 MIHELIΘ Marko        SLO   50  129.74 (12)    2  120.90  (4)     302.64      71.41

 

 

  11 115 FABRIS Christian     AUS   12  150.14 (11)    8  142.90 (10)     313.04      81.81

  12 108 JAMŠEK Igor          SLO    4  130.33  (7)   58  137.56 (12)     329.89      98.66

  13 107 FORKO Vedran         CRO   56  149.11 (15)  106  133.07 (13)     444.18     212.95

  14 112 ROBERTS Mackie       USA   12  149.33 (10)  162  140.22 (15)     463.55     232.32

  15 111 DRAXL Peter          AUT   60  142.50 (14)  108  162.15 (14)     472.65     241.42

 

 NISO STARTALI 1. TEK / DID NOT STARTED 1st RUN :  3

     118 KORENJAK Jurij       SLO                                                         

     119 BIZ Luca             ITA                                                          

     120 GABB Matthew         AUS                                                         

 

 

 

                              C2 ΘLANI / C2 MEN                              

 

  UV  ST Priimek in ime       DRŽ KAZEN 1  ΘAS      KAZEN 2  ΘAS          SKUPAJ  ZAOSTANEK

  RK  NR Surname and name     NAT PEN. 1  TIME      PEN. 2  TIME           TOTAL      DELAY

 ——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

   1 127 LINKE Sebastjan      SLO    4  120.53  (1)   54  135.74  (3)     314.27          

         ŠKANDER Uroš                                                                     

   2 128 VACHA Viktor         CZE    4  130.25  (2)   52  132.61  (1)     318.86       4.59

         SEHNAL Štepan                                                                    

   3 126 VIŠNAR Nejc          SLO  104  133.66  (3)   56  133.71  (2)     427.37     113.10

         JARC Urban