VELIKA NAGRADA HERVIS - VELESLALOM - STAREJŠI DEČKI IN DEKLICE |
Podkoren, 15.01.2005 |
Žirija | Proga | ||
---|---|---|---|
Tehnični delegat | PETERKA BOJAN (SZS) | Ime proge | PODKOREN III |
Glavni sodnik | ARNEž MARKO (SZS) | Start | 1140 m |
Cilj | 880 m | ||
Vodja tekmovanja | BENEDIK GREGA (KRG) | Višinska razlika | 260 m |
Homologacija proge | 48/80 |   | |
I. tek | II. tek | ||
Postavljač | GOSAR ANDREJ (KRG) | Postavljač | |
Število vratic | 32 (33) | Število vratic | |
Čas štarta | 10.00 | Čas štarta |
STAREJŠE DEKLICE |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 191004 | SVETE PETRA | BLE | 0:52.62 | 0:52.62 | 150 | |
2. | 4 | 191035 | STIPIČ ANA MICHELLE | VEL | 0:53.02 | 0:53.02 | 135 | |
3. | 15 | 190012 | ŠTUHEC ILKA | BRM | 0:53.03 | 0:53.03 | 120 | |
4. | 5 | 190031 | SMODIŠ NIKA | BLD | 0:53.08 | 0:53.08 | 108 | |
5. | 13 | 190001 | ŠTEHARNIK MARUŠA | SLG | 0:53.26 | 0:53.26 | 96 | |
6. | 9 | 190006 | DORNIG PETRA | BLE | 0:53.50 | 0:53.50 | 86 | |
7. | 14 | 190044 | GLOBOČNIK SARA | OLI | 0:53.77 | 0:53.77 | 76 | |
8. | 12 | 191005 | MANEVSKI DAŠA | BLE | 0:54.90 | 0:54.90 | 68 | |
9. | 11 | 191042 | AHAC URŠKA | VEL | 0:55.43 | 0:55.43 | 60 | |
10. | 2 | 190016 | ŠMEJIC MATEJA | TRZ | 0:55.57 | 0:55.57 | 54 | |
11. | 32 | 190040 | GLINŠEK VANJA | GIG | 0:55.98 | 0:55.98 | 48 | |
12. | 10 | 191032 | CVEK ANA | BLE | 0:56.47 | 0:56.47 | 44 | |
13. | 22 | 190062 | BRAČIČ BARBARA | GIG | 0:56.55 | 0:56.55 | 40 | |
14. | 1 | 191040 | SUŠNIK NINA | TRG | 0:56.57 | 0:56.57 | 36 | |
15. | 16 | 191011 | TASIČ EVA | BRM | 0:56.94 | 0:56.94 | 32 | |
16. | 31 | 191016 | PUC NIKA | FUZ | 0:57.10 | 0:57.10 | 29 | |
17. | 17 | 190060 | REBERNIK EVA | NOV | 0:57.18 | 0:57.18 | 26 | |
18. | 21 | 191023 | BITENC ALJA | TRG | 0:57.51 | 0:57.51 | 24 | |
19. | 24 | 191053 | GROŠELJ NEJA | NOV | 0:57.57 | 0:57.57 | 22 | |
20. | 29 | 190033 | HAFNER MOJCA | RAD | 0:58.08 | 0:58.08 | 20 | |
21. | 23 | 190056 | KREK HEMA | APT | 0:58.12 | 0:58.12 | 18 | |
22. | 35 | 190024 | TOPOLE MARIJA | TRB | 0:58.15 | 0:58.15 | 16 | |
23. | 30 | 191007 | ŠEŠUM ANJA | SLG | 0:58.16 | 0:58.16 | 14 | |
24. | 33 | 191043 | LESNIK NASTIJA | GIG | 0:58.24 | 0:58.24 | 12 | |
25. | 28 | 191022 | GRILEC METKA | TRG | 0:58.29 | 0:58.29 | 11 | |
26. | 26 | 191069 | KOBAL NINA | ASA | 0:59.14 | 0:59.14 | 10 | |
27. | 8 | 191001 | KOBAL ANA | OLI | 0:59.50 | 0:59.50 | 9 | |
28. | 19 | 190053 | JESENOVEC LUCIJA | VRH | 1:00.08 | 1:00.08 | 8 | |
29. | 18 | 191064 | MENCINGER TINA | RAD | 1:00.18 | 1:00.18 | 7 | |
30. | 27 | 190042 | HUMEK LARA | ROG | 1:00.59 | 1:00.59 | 6 | |
31. | 25 | 191039 | MARTINJAK NEŽA | TRG | 1:03.13 | 1:03.13 | 5 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNS1 | 34 | 191074 | BELC GEREG JULIJA | KRT | |
DNF1 | 7 | 191012 | KELC TINA | BRM |
STAREJŠI DEČKI |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 54 | 290035 | SOVIČ TOMAŽ | GIG | 0:51.89 | 0:51.89 | 150 | |
2. | 45 | 290049 | GAŠPERIN TIMI | BLE | 0:52.07 | 0:52.07 | 135 | |
3. | 60 | 291024 | KOSI KLEMEN | BRM | 0:52.71 | 0:52.71 | 120 | |
4. | 52 | 290018 | OGORELC BLAŽ | BRM | 0:53.05 | 0:53.05 | 108 | |
5. | 55 | 291064 | DEBELAK TILEN | CRN | 0:53.20 | 0:53.20 | 96 | |
6. | 44 | 291062 | MASTNAK TIM | UNC | 0:53.21 | 0:53.21 | 86 | |
7. | 42 | 290024 | SUŠNIK JAKA | TRZ | 0:53.38 | 0:53.38 | 76 | |
8. | 46 | 290012 | FUNTEK JOŠT | UNC | 0:53.52 | 0:53.52 | 68 | |
9. | 47 | 290030 | HRIBAR TIM | NOV | 0:53.63 | 0:53.63 | 60 | |
10. | 41 | 291014 | RIBNIKAR ŽAN | TRZ | 0:53.64 | 0:53.64 | 54 | |
11. | 50 | 291065 | PISAR JAN | CRN | 0:53.66 | 0:53.66 | 48 | |
12. | 53 | 291042 | SILOVŠEK ŽAN | GIG | 0:54.02 | 0:54.02 | 44 | |
13. | 51 | 290019 | PERNEK JURE | BRM | 0:54.09 | 0:54.09 | 40 | |
14. | 65 | 290050 | REBOL GAŠPER | BLD | 0:54.13 | 0:54.13 | 36 | |
15. | 67 | 290080 | KOVAČ NEJC | NOV | 0:54.14 | 0:54.14 | 32 | |
16. | 62 | 291015 | LAVTAR JAN | TRZ | 0:54.27 | 0:54.27 | 29 | |
17. | 56 | 291063 | ZAVEC BLAŽ | CRN | 0:54.28 | 0:54.28 | 26 | |
18. | 49 | 291038 | VRBINC MATIJA | APT | 0:54.45 | 0:54.45 | 24 | |
19. | 68 | 291059 | HINTERMANN SVEN | KRG | 0:54.69 | 0:54.69 | 22 | |
20. | 69 | 291041 | PERŠAK ŽIGA | CRN | 0:54.82 | 0:54.82 | 20 | |
21. | 43 | 291013 | KLINE BOŠTJAN | BRM | 0:54.99 | 0:54.99 | 18 | |
22. | 87 | 291077 | GRANDOVEC TIMO | TRI | 0:55.19 | 0:55.19 | 16 | |
23. | 59 | 291040 | MASTERL JAKA | APT | 0:55.46 | 0:55.46 | 14 | |
24. | 70 | 290069 | LAZAR MARTIN | NOV | 0:55.50 | 0:55.50 | 12 | |
25. | 75 | 290107 | RUDI] MARKO | APT | 0:55.76 | 0:55.76 | 11 | |
26. | 64 | 291088 | GRABNAR GAŠPER | OLI | 0:55.81 | 0:55.81 | 10 | |
27. | 57 | 290055 | VERLIČ ENEJ | BRM | 0:56.01 | 0:56.01 | 9 | |
28. | 58 | 290028 | VEBER TOMAŽ | KRG | 0:56.07 | 0:56.07 | 8 | |
29. | 86 | 291097 | TETIČKOVIČ ŽAN | BRM | 0:56.22 | 0:56.22 | 7 | |
30. | 61 | 291043 | ČOŽ ŽIGA | LUC | 0:56.39 | 0:56.39 | 6 | |
31. | 85 | 291022 | GRAD MARK | APT | 0:57.01 | 0:57.01 | 5 | |
32. | 81 | 291019 | BREZOVEC OŽBE | NOV | 0:57.08 | 0:57.08 | 4 | |
33. | 96 | 291100 | ŠETINC MART | NOV | 0:57.79 | 0:57.79 | 3 | |
34. | 84 | 290040 | ŽELEZNIK ČRT | NOV | 0:58.00 | 0:58.00 | 2 | |
35. | 66 | 291026 | VRTOVEC DAVID | BRM | 0:58.01 | 0:58.01 | 1 | |
36. | 73 | 291085 | POGLADIČ URBAN | VEL | 0:58.09 | 0:58.09 | ||
37. | 82 | 291099 | STUPAN URBAN | NOV | 0:58.12 | 0:58.12 | ||
38. | 83 | 291073 | KREK RUDI | APT | 0:58.90 | 0:58.90 | ||
39. | 91 | 291107 | MLAKAR NIK | ASA | 0:59.15 | 0:59.15 | ||
40. | 94 | 291048 | BREGANT ŽIGA | JES | 1:00.70 | 1:00.70 | ||
41. | 92 | 291125 | ROVAN ANEJ | ASA | 1:01.12 | 1:01.12 | ||
42. | 90 | 291081 | OGRIN MATEVŽ | VRH | 1:03.16 | 1:03.16 | ||
43. | 97 | 290031 | MEDJA MATIC | JES | 1:04.66 | 1:04.66 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNS1 | 71 | 291027 | OSTERC MATEVŽ | RAD | |
DNS1 | 72 | 291057 | MORI JAKA | FUž | |
DNS1 | 88 | 291123 | SIMETINGER MIHA | MEZ | |
DNS1 | 93 | 291087 | OBRČ PRIMOŽ | OLI | |
DNS1 | 95 | 290017 | KAVČIČ BOR | ASA | |
DNF1 | 48 | 290053 | JENKO ANŽE | APT | |
DNF1 | 63 | 291018 | KUNOVAR BOR | NOV | |
DNF1 | 74 | 290037 | SIRK JERNEJ | TRB | |
DNF1 | 80 | 291056 | PETROVČIČ DOMEN | OLI | |
DNF1 | 89 | 291095 | JURIČ JAN | BRM |