VELIKA NAGRADA HERVIS - SLALOM - STAREJŠI DEČKI IN DEKLICE |
Podkoren, 16.01.2005 |
Žirija | Proga | ||
---|---|---|---|
Tehnični delegat | ARNEž MARKO (SZS) | Ime proge | PODKOREN III |
Glavni sodnik | PETERKA BOJAN (SZS) | Start | 1110 m |
Cilj | 980 m | ||
Vodja tekmovanja | BENEDIK GREGA (KRG) | Višinska razlika | 130 m |
Homologacija proge | 48/80 |   | |
I. tek | II. tek | ||
Postavljač | GOSAR ANDREJ (KRG) | Postavljač | ANDRELIČ BOŠTJAN (NOV) |
Število vratic | (43) | Število vratic | (38) |
Čas štarta | 11.00 | Čas štarta | 14.00 |
STAREJŠE DEKLICE |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 11 | 190012 | ŠTUHEC ILKA | BRM | 0:42.53 | 0:39.33 | 1:21.86 | 150 |
2. | 13 | 190001 | ŠTEHARNIK MARUŠA | SLG | 0:43.74 | 0:41.12 | 1:24.86 | 135 |
3. | 7 | 191042 | AHAC URŠKA | VEL | 0:44.33 | 0:41.23 | 1:25.56 | 120 |
4. | 14 | 191035 | STIPIČ ANA MICHELLE | VEL | 0:44.89 | 0:40.99 | 1:25.88 | 108 |
5. | 16 | 191001 | KOBAL ANA | OLI | 0:44.96 | 0:41.44 | 1:26.40 | 96 |
6. | 9 | 190006 | DORNIG PETRA | BLE | 0:44.38 | 0:42.05 | 1:26.43 | 86 |
7. | 6 | 191005 | MANEVSKI DAŠA | BLE | 0:46.87 | 0:42.40 | 1:29.27 | 76 |
8. | 5 | 191011 | TASIČ EVA | BRM | 0:46.57 | 0:44.05 | 1:30.62 | 68 |
9. | 8 | 191032 | CVEK ANA | BLE | 0:47.79 | 0:43.33 | 1:31.12 | 60 |
10. | 22 | 191023 | BITENC ALJA | TRG | 0:47.11 | 0:44.04 | 1:31.15 | 54 |
11. | 21 | 191007 | ŠEŠUM ANJA | SLG | 0:47.46 | 0:44.03 | 1:31.49 | 48 |
12. | 4 | 191040 | SUŠNIK NINA | TRG | 0:48.32 | 0:44.74 | 1:33.06 | 44 |
13. | 27 | 190060 | REBERNIK EVA | NOV | 0:48.56 | 0:44.60 | 1:33.16 | 40 |
14. | 24 | 191053 | GROŠELJ NEJA | NOV | 0:48.84 | 0:45.35 | 1:34.19 | 36 |
15. | 30 | 191069 | KOBAL NINA | ASA | 0:48.94 | 0:45.87 | 1:34.81 | 32 |
16. | 25 | 190056 | KREK HEMA | APT | 0:50.62 | 0:44.34 | 1:34.96 | 29 |
17. | 2 | 191004 | SVETE PETRA | BLE | 0:42.89 | 0:52.85 | 1:35.74 | 26 |
18. | 15 | 190016 | ŠMEJIC MATEJA | TRZ | 0:47.16 | 0:48.75 | 1:35.91 | 24 |
19. | 29 | 190042 | HUMEK LARA | ROG | 0:50.43 | 0:46.98 | 1:37.41 | 22 |
20. | 31 | 191043 | LESNIK NASTIJA | GIG | 0:51.07 | 0:46.50 | 1:37.57 | 20 |
21. | 17 | 191064 | MENCINGER TINA | RAD | 0:52.58 | 0:48.67 | 1:41.25 | 18 |
22. | 10 | 191012 | KELC TINA | BRM | 0:58.89 | 0:44.33 | 1:43.22 | 16 |
23. | 18 | 191039 | MARTINJAK NEŽA | TRG | 0:52.83 | 0:51.30 | 1:44.13 | 14 |
24. | 23 | 191022 | GRILEC METKA | TRG | 0:59.51 | 0:47.37 | 1:46.88 | 12 |
25. | 33 | 190040 | GLINŠEK VANJA | GIG | 1:04.13 | 0:51.29 | 1:55.42 | 11 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNF1 | 1 | 190044 | GLOBOČNIK SARA | OLI | |
DNF1 | 19 | 191016 | PUC NIKA | FUZ | |
DNF1 | 28 | 190062 | BRAČIČ BARBARA | GIG | |
DNF2 | 12 | 190031 | SMODIŠ NIKA | BLD | |
DNF2 | 26 | 190033 | HAFNER MOJCA | RAD | |
DNF2 | 32 | 190024 | TOPOLE MARIJA | TRB |
STAREJŠI DEČKI |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 50 | 290049 | GAŠPERIN TIMI | BLE | 0:41.30 | 0:38.36 | 1:19.66 | 150 |
2. | 46 | 290035 | SOVIČ TOMAŽ | GIG | 0:41.91 | 0:38.40 | 1:20.31 | 135 |
3. | 41 | 290030 | HRIBAR TIM | NOV | 0:42.26 | 0:38.91 | 1:21.17 | 120 |
4. | 51 | 290019 | PERNEK JURE | BRM | 0:42.77 | 0:39.82 | 1:22.59 | 108 |
5. | 54 | 290012 | FUNTEK JOŠT | UNC | 0:43.77 | 0:40.03 | 1:23.80 | 96 |
6. | 53 | 291064 | DEBELAK TILEN | CRN | 0:43.77 | 0:40.09 | 1:23.86 | 86 |
7. | 55 | 291042 | SILOVŠEK ŽAN | GIG | 0:43.87 | 0:40.08 | 1:23.95 | 76 |
8. | 65 | 290080 | KOVAČ NEJC | NOV | 0:44.33 | 0:40.62 | 1:24.95 | 68 |
9. | 60 | 290069 | LAZAR MARTIN | NOV | 0:44.37 | 0:40.77 | 1:25.14 | 60 |
10. | 49 | 291013 | KLINE BOŠTJAN | BRM | 0:44.55 | 0:41.44 | 1:25.99 | 54 |
11. | 69 | 291063 | ZAVEC BLAŽ | CRN | 0:44.68 | 0:41.61 | 1:26.29 | 48 |
12. | 61 | 291040 | MASTERL JAKA | APT | 0:45.04 | 0:41.58 | 1:26.62 | 44 |
13. | 70 | 291059 | HINTERMANN SVEN | KRG | 0:45.38 | 0:41.48 | 1:26.86 | 40 |
14. | 67 | 290055 | VERLIČ ENEJ | BRM | 0:46.26 | 0:41.90 | 1:28.16 | 36 |
15. | 66 | 291015 | LAVTAR JAN | TRZ | 0:46.75 | 0:41.80 | 1:28.55 | 32 |
16. | 73 | 291099 | STUPAN URBAN | NOV | 0:46.99 | 0:42.32 | 1:29.31 | 29 |
17. | 75 | 291097 | TETIČKOVIČ ŽAN | BRM | 0:46.63 | 0:43.22 | 1:29.85 | 26 |
18. | 86 | 291019 | BREZOVEC OŽBE | NOV | 0:47.54 | 0:42.87 | 1:30.41 | 24 |
19. | 72 | 290040 | ŽELEZNIK ČRT | NOV | 0:47.82 | 0:42.72 | 1:30.54 | 22 |
20. | 64 | 291026 | VRTOVEC DAVID | BRM | 0:47.67 | 0:44.85 | 1:32.52 | 20 |
21. | 90 | 291100 | ŠETINC MART | NOV | 0:48.33 | 0:44.45 | 1:32.78 | 18 |
22. | 81 | 291056 | PETROVČIČ DOMEN | OLI | 0:49.64 | 0:44.35 | 1:33.99 | 16 |
23. | 71 | 291125 | ROVAN ANEJ | ASA | 0:49.27 | 0:45.19 | 1:34.46 | 14 |
24. | 84 | 291073 | KREK RUDI | APT | 0:51.68 | 0:43.51 | 1:35.19 | 12 |
25. | 43 | 291014 | RIBNIKAR ŽAN | TRZ | 1:01.13 | 0:42.44 | 1:43.57 | 11 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNS1 | 52 | 290053 | JENKO ANŽE | APT | |
DNS1 | 83 | 291123 | SIMETINGER MIHA | MEZ | |
DNF1 | 47 | 290024 | SUŠNIK JAKA | TRZ | |
DNF1 | 48 | 291038 | VRBINC MATIJA | APT | |
DNF1 | 58 | 291088 | GRABNAR GAŠPER | OLI | |
DNF1 | 59 | 291024 | KOSI KLEMEN | BRM | |
DNF1 | 63 | 291018 | KUNOVAR BOR | NOV | |
DNF1 | 68 | 290028 | VEBER TOMAŽ | KRG | |
DNF1 | 74 | 291077 | GRANDOVEC TIMO | TRI | |
DNF1 | 80 | 291022 | GRAD MARK | APT | |
DNF1 | 82 | 290107 | RUDI] MARKO | APT | |
DNF1 | 85 | 291085 | POGLADIČ URBAN | VEL | |
DNF1 | 87 | 290031 | MEDJA MATIC | JES | |
DNF1 | 88 | 291071 | SETNIKAR BLAŽ | RAD | |
DSQ1 | 42 | 290018 | OGORELC BLAŽ | BRM | 17 |
DSQ1 | 44 | 291062 | MASTNAK TIM | UNC | 37 |
DSQ1 | 56 | 290050 | REBOL GAŠPER | BLD | 34 |
DSQ1 | 57 | 291043 | ČOŽ ŽIGA | LUC | 21 |
DSQ1 | 62 | 291041 | PERŠAK ŽIGA | CRN | 34 |
DNS2 | 89 | 291048 | BREGANT ŽIGA | JES | |
DNF2 | 45 | 291065 | PISAR JAN | CRN |