POKAL ZAVAROVALNICE TRIGLAV - SLALOM - MLAJŠI DEČKI IN DEKLICE |
STRAŽA, 24.01.2004 |
Žirija | Tehnični podatki o progi | ||
---|---|---|---|
Tehnični delegat | ŠMEJIC STANE (TRŽ) | Ime proge | STRAŽA |
Glavni sodnik | KONDIČ BRANE (TRG) | Start | 620 m |
Cilj | 501 m | ||
Vodja tekmovanja | PLANINŠEK MARJAN (BLE) | Višinska razlika | 119 m |
Homologacija proge | / |   | |
I. tek | II. tek | ||
Postavljač | PENEŠ MATJAŽ (BLE) | Postavljač | GOSAR ANDREJ (KRG) |
Število vratic | (40) | Število vratic | (40) |
Čas štarta | Čas štarta |
MLAJŠE DEKLICE |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 5 | 191026 | ŠOLAR KLAVDIJA | ZEL | 0:46.38 | 0:44.39 | 1:30.77 | 50 |
2. | 16 | 192052 | POTOČNIK KLAUDIJA | APT | 0:49.15 | 0:47.86 | 1:37.01 | 45 |
3. | 4 | 192070 | MARENK NINA | ZEL | 0:50.00 | 0:47.91 | 1:37.91 | 40 |
4. | 2 | 191039 | MARTINJAK NEŽA | TRG | 0:51.45 | 0:49.32 | 1:40.77 | 36 |
5. | 9 | 192017 | ŽUN JERA | TRG | 0:51.45 | 0:49.80 | 1:41.25 | 32 |
6. | 7 | 192014 | BEČAN KATARINA | TRZ | 0:52.90 | 0:49.44 | 1:42.34 | 29 |
7. | 3 | 191064 | MENCINGER TINA | RAD | 0:51.71 | 0:51.03 | 1:42.74 | 26 |
8. | 13 | 192054 | SKUBE KLARA | APT | 0:53.56 | 0:51.17 | 1:44.73 | 24 |
9. | 12 | 192049 | SAJOVIC EMA | TRZ | 0:54.72 | 0:52.23 | 1:46.95 | 22 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNS1 | 6 | 191004 | SVETE PETRA | BLE | |
DNS1 | 18 | 192055 | PAVLIČ ZALA | JES | |
DNF1 | 17 | 191069 | KOBAL NINA | ASA | |
DSQ1 | 10 | 191005 | MANEVSKI DAŠA | BLE | 20 |
DNF2 | 8 | 192060 | BERAVS ANA | RAD | |
DNF2 | 14 | 192023 | OMAN ANJA | KRG | |
DNF2 | 19 | 191013 | MAKOVEC ANITA | KRG | |
DNF2 | 20 | 192024 | ŽBOGAR MONIKA | KRG | |
DSQ2 | 1 | 191032 | CVEK ANA | BLE | 35 |
DSQ2 | 11 | 191023 | BITENC ALJA | TRG | 35 |
DSQ2 | 15 | 191030 | PAVLIN IRIS | TRZ | 35 |
MLAJŠI DEČKI |
Rank | Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | I. tek | II. tek | Skupaj | Pokal |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 34 | 291022 | GRAD MARK | APT | 0:44.18 | 0:43.47 | 1:27.65 | 50 |
2. | 24 | 291040 | MASTERL JAKA | APT | 0:45.29 | 0:43.02 | 1:28.31 | 45 |
3. | 33 | 291014 | RIBNIKAR ŽAN | TRZ | 0:45.65 | 0:44.28 | 1:29.93 | 40 |
4. | 32 | 291038 | VRBINC MATIJA | APT | 0:48.50 | 0:42.86 | 1:31.36 | 36 |
5. | 21 | 292013 | PIRC ALEŠ | TRG | 0:47.69 | 0:45.47 | 1:33.16 | 32 |
6. | 31 | 292014 | LENARDIČ TADEJ | TRG | 0:47.69 | 0:46.08 | 1:33.77 | 29 |
7. | 25 | 292009 | JARC JAKA | TRZ | 0:49.23 | 0:47.40 | 1:36.63 | 26 |
8. | 28 | 292007 | ŠMID JAN | TRZ | 0:49.88 | 0:47.36 | 1:37.24 | 24 |
9. | 23 | 291027 | OSTERC MATEVŽ | RAD | 0:50.17 | 0:47.19 | 1:37.36 | 22 |
10. | 36 | 292054 | LEBAN JAKA | TRG | 0:50.22 | 0:47.45 | 1:37.67 | 20 |
11. | 22 | 291073 | KREK RUDI | APT | 0:49.93 | 0:48.00 | 1:37.93 | 18 |
12. | 29 | 292061 | BOGATAJ BLAŽ | APT | 0:50.57 | 0:47.73 | 1:38.30 | 16 |
13. | 42 | 292053 | ALEŠ SAŠO | TRG | 0:52.62 | 0:49.94 | 1:42.56 | 14 |
14. | 41 | 291071 | SETNIKAR BLAŽ | RAD | 0:52.87 | 0:49.77 | 1:42.64 | 12 |
15. | 40 | 292999 | PELJAN OLIVER | ASA | 0:56.98 | 0:54.06 | 1:51.04 | 11 |
16. | 26 | 291015 | LAVTAR JAN | TRZ | 1:07.35 | 0:45.00 | 1:52.35 | 10 |
17. | 38 | 292081 | VODOPIVEC VID | ZEL | 0:58.56 | 0:57.06 | 1:55.62 | 9 |
18. | 37 | 292080 | BIZJAK LUKA | TRG | 0:59.28 | 1:01.14 | 2:00.42 | 8 |
Niso štartali, odstopili ali diskvalificirani tekmovalci |
Št. | Koda | Tekmovalec | Klub | Vrata | |
---|---|---|---|---|---|
DNS1 | 30 | 292066 | RAVNIHAR KLEMEN | BLD | |
DNS1 | 35 | 292006 | MEGLIČ STAŠ | TRZ | |
DNF2 | 39 | 291126 | LOTRIČ UROŠ | ZEL | |
DSQ2 | 27 | 292015 | SLADIČ TIM | TRG | 36 |